Dit driesterrenhotel heeft een uitzonderlijke gunstige prijs! Het hotel heeft prima faciliteiten en nette kamers. Het hotel is in tweeën gedeeld waarbij een gedeelte voor studenten gereserveerd is. Olympik Tristar ligt net buiten het centrum wat de omgeving lekker rustig en kalm maakt. De tram vertrekt voor de deur en een metrostation ligt op circa 400 meter. Aan de bar kun je nog een verkoelend drankje halen na een lange dag Praag. Kortom, een hotel dat bijzonder geschikt voor reizigers die een lage prijs verkiezen boven luxe of comfort.
Verzorging
logies en ontbijt
Goed om te weten
Deze reis/accommodatie is algemeen geschikt voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie ook voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften.
Je vakantie tijdens corona
Door lokale coronaregels op je bestemming en het aantal gasten in een accommodatie moeten hotels soms (op het laatste moment) aanpassingen doen., Het kan zijn dat faciliteiten niet, slechts gedeeltelijk of afwijkend geopend zijn., Deze aanpassingen kunnen elke dag voorkomen of wijzigen, het is daarom helaas voor ons niet mogelijk om alle wijzigingen vooraf inzichtelijk voor je te maken. en In de TUI app delen we ook belangrijke informatie met je. Zorg dat je deze voorafgaand aan je vertrek installeert op je telefoon, zo kunnen we je goed bereiken.
Ligging
metrostation Invalidovnova op ca. 200 m en wijk: Karlín
Faciliteiten
gratis WiFi in openbare ruimte, gratis WiFi op de kamer, receptie, bagageruimte en lounge
More Inclusive
Stadswandeling Praag: TUI trakteert! Wie Praag écht wil leren kennen, sluit aan bij onze twee uur durende stadswandeling, iedere zaterdag om 15:00 uur. Samen met onze Nederlandse gids struin je door de smalle straten van de joodse wijk. De tram brengt je daarna naar het Dansende Huis voor dat éne uitzicht op het kasteel, de Moldau en de rode daken van de oude wijk Malá Strana. En Praag zou Praag niet zijn zonder een pivo te drinken in een van de bekendste bierlokalen van de stad: Na zdravi, proost! …… Als je je stedentrip naar Praag boekt, krijg je bij stap 2 de mogelijkheid om deze stadswandeling te reserveren. Wandel je mee?
Overige informatie
officiële classificatie: 3 sterren, onze classificatie: 3 sterren, totaal aantal kamers/ appartementen: 280 en het hoofdgebouw heeft een lift
Restaurants/Bars
ontbijtrestaurant en bar
USP's
Parkeerplaats beschikbaar, Verzorgde, simpele kamers, Geliefd hotel onder Nederlanders, Zeer gunstige prijs, Goede OV-verbinding naar centrum en Waanzinnig uitzicht over de stad
Sport & Activiteiten - Tegen betaling
bowlingbaan